Tygiel odlewniczy

Tygiel labolatoryjny

Oferujemy Państwu produkcję oprzyrządowań i urządzeń, które można wykorzystywać do pracy w bardzo wysokich temperaturach (tygiel, kosze hartownicze, łyżki odlewnicze). Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Tygiel to rodzaj sprzętu laboratoryjnego, który kształtem jest zbliżony do kubka. Bardzo często jest sprzedawany w zestawie z pokrywką. Zastosowanie znajduje w przemysłach, które wymagają wysokiej temperatury.

Tygiel grafitowy do topienia metali

Tygle są zwykle wykonywane ze specjalnych gatunków takich materiałów jak: porcelana, kwarc, grafit oraz metali, które mają wysoką temperaturę topnienia oraz są inertne chemicznie (np. złoto i platyna). Do ich przenoszenia służą specjalne szczypce.

Tygiel do zastosowań wysokotemperaturowych

Firma Conti na polskim rynku istnieje już prawie dwudziestu lat. Zajmujemy się profesjonalną obróbką mechaniczną, produkcją oprzyrządowań, produkcją urządzeń, grawerowaniem mechanicznym, wierceniem, gwintowaniem, cięciem elementów stalowych, obróbką mechaniczną teflonu, stali nierdzewnej, produkcją śrub tytanowych oraz usługami spawalniczymi i ślusarskimi.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Przewiń do góry