Śruby nietypowe

Producent wyrobów śrubowych

Usługami ślusarskimi, spawalniczymi oraz produkcją urządzeń i oprzyrządowań zajmujemy się już od ponad dwudziestu lat. Dzięki temu zdobyliśmy duże doświadczenie – pozwala nam to na realizacje nawet skomplikowanych i bardzo wymagających projektów.

Współpracujemy między innymi z takimi firmami i instytucjami jak: Politechnika Śląska, Politechnika Rzeszowska, Pratt&Whitney Rzeszów S. A., Zelmer Pro, Teknia Rzeszów, Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów SP. Z O. O., Heli-One Poland Sp. z o. o. czy Hispano-Suiza Polska Sp. z o. o.

Nasza oferta obejmuje głównie usługi spawalnicze, ślusarskie, obróbkę mechaniczną metali, produkcję oprzyrządowań i urządzeń, obróbkę mechaniczna tytanu, stali żaroodpornej, stali nierdzewnej, grawerowanie metalu, aluminium, cięcie elementów stalowych, wiercenie i gwintowanie, śruby tytanowe, a także śruby nietypowe.

Śruby nietypowe nierdzewne

Śruby ze stali nierdzewnej i żaroodpornej

 

Produkowane przez nas śruby nietypowe są wykonywane z materiałów takich jak tytan, stal żaroodporna 1.4841, 1.4828, stal nierdzewna 1.4310, 1.4301, 1.4571. Dorabiane są na zlecenie klienta ilości jednostkowe. Wymiar śrub nietypowych jest wskazywany przez klienta. Najczęstsze ilości jakie produkujemy to 50-100 sztuk. Znajdują wykorzystanie w maszynach i urządzeniach.

Produkcja śrub nietypowych

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami:

  • usługi ślusarskie,
  • usługi spawalnicze,
  • śruby tytanowe,
  • grawerowanie mechaniczne,
  • spawanie stali nierdzewnej.
wkręty śruby nakrętki podkładki
produkcja śrub
śruby nietypowe
śruby radełkowane
śruby radełkowane na wymiar
śruby tytanowe

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Przewiń do góry