Spawanie stali nierdzewnej

Spawanie nierdzewki Rzeszów

Spawanie jest to proces, w wyniku którego powstaje trwałe złącze.
Spawanie najczęściej odbywa się z wykorzystaniem łuku elektrycznego, powstałego między spawanym materiałem, a elektrodą.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą jaką jest spawanie stali nierdzewnej zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy firmą, która już od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług związanych ze spawaniem różnych elementów stalowych. Nasi pracownicy to ludzie z bogatą wiedzą oraz doświadczeniem, dzięki którym mogą realizować projekty naszych Klientów.

Jedną z usług jakie świadczymy jest spawanie stali nierdzewnej. Stal nierdzewna jest grupą metali, charakteryzujących się specjalnymi właściwościami – są odporne na korozję ze strony czynników atmosferycznych (korozja gazowa), czy roztworów alkalicznych i rozcieńczonych kwasów. Stal nierdzewną wykorzystuje się głównie ze względu na odporność na korozję, wysokie temperatury oraz lśniący połysk.

Najczęściej znajduje ona zastosowanie w:

 • produkcji zbiorników na wyroby z ropy naftowej,
 • armatury przemysłowej i domowej,
 • instalacji w przemyśle spożywczym,
 • produkcji sztućców, naczyń, garnków,
 • produkcji narzędzi chirurgicznych.

Usługi spawalnicze Rzeszów

Firma Conti Sp. z o. o. specjalizuje się w realizacji usług związanych ze spawaniem, obróbką mechaniczna metali, cięciem elementów stalowych, wierceniem i gwintowaniem, produkcją przyrządów oraz oprzyrządowań.

Zainteresowanych naszą ofertą – spawaniem stali nierdzewnej (kwasówki) w Rzeszowie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

 • cięcie arkuszy blach,
 • gięcie blach,
 • obróbka mechaniczna teflonu,
 • obróbka stali nierdzewnej,
 • produkcja urządzeń,
 • wiercenie i gwintowanie,
 • spawanie elementów ocynkowych.

Spawanie doczołowe blach

Spawanie to jeden z częściej wykorzystywanych metod obróbki mechanicznej metali. Najprostsze usługi spawalnicze jest w stanie wykonać każdy kto ma w domu spawarkę, która z kolei nie jest drogim czy skomplikowanym w użyciu urządzeniem. Jednakże aby można było mówić o estetycznym i w pełni funkcjonalnym spawie, warto jest skorzystać z usług fachowców. Podobna sytuacja skorzystania z pomocy profesjonalistów zachodzi w momencie gdy chcemy zespawać ze sobą problematyczne materiały. Przykładowo spawanie stali żaroodpornej różni się znacznie od spawania zwykłej blachy. Zarówno spawanie doczołowe blach, jak i spawanie stali żaroodpornej wymagają od osoby spawające znacznych umiejętności i doświadczenia.

Obróbka mechaniczna metalu to zadanie wymagające od osób je wykonujących zaangażowania, precyzji oraz doświadczenia, a także wiedzy. Także park maszynowy wykorzystywany do tworzenia obrobionych przedmiotów musi być w pełni sprawny, nowoczesny i utrzymany na odpowiednim poziomie.

spawanie stali nierdzewnej
spawanie migomatem
spawanie metodą tig
spawanie elementów stalowych
usługi ślusarskie
spawanie stali nierdzewnej
obróbka stali nierdzewnej
wiercenie i gwintowanie
grawerowanie w metalu
usługi spawalnicze rzeszów
obróbka tytanu
obróbka mechaniczna rzeszów

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Przewiń do góry