PROFESJONALNE Usługi spawalnicze

Spawanie to proces, w czasie którego następuje połączenie materiałów poprzez ich miejscowe stopienie i zestalenie. Najczęściej stosowane jest przy łączeniu metali lub różnych tworzyw sztucznych. Profesjonalne usługi spawalnicze oferowane przez naszą firmę to przede wszystkim: spawanie gazowe, elektryczne (z wykorzystaniem spawarki), elektrogazowe, elektronowe, laserowe, hybrydowe, plazmowe czy żużlowe.

Naszym klientom możemy zaoferować szeroki zakres usług związanych ze spawaniem różnymi metodami. Nasze bogate doświadczenie i profesjonalna załoga, a także nowoczesny park maszynowy, umożliwiają nam dostarczenie finalnego produktu, który będzie jak najoptymalniej dostosowany do jego potrzeb.

Spawanie konstrukcji Rzeszów

usługi spawalniczeUsługi spawalnicze dotyczą w szczególności takich czynności jak:

  1. Lutowanie elementów mosiężnych oraz miedzianych.
  2. Spawanie konstrukcji z poniższych materiałów:
  • stal żaroodporna austenityczna (H25T, H25N20S2, H16N36S2),
  • materiały wysoko niklowe (INCONEL 600),
  • spawanie aluminium (Pa6, Pa7, Pa11, Pa38),
  • stal czarna (St3S),
  • tytan (Grade1, Grade2),
  • spawanie stali nierdzewnejn austenityczna (0H18N9,1H18N9,OH17N12M2T).

Profesjonalne usługi spawalnicze to oferta kierowana nie tylko do dużych firm, ale także do klientów indywidualnych. Spawanie stali, czy innych materiałów odbywa się na w pełni profesjonalnym i innowacyjnym sprzęcie. Pozwala to na wykonanie powierzonego projektu w jak najwyższej jakości.

Nad każdym projektem pracujemy z pełnym zaangażowaniem, ponieważ naszą dewizą jest przede wszystkim sprostanie oczekiwaniom naszych klientów. Wszyscy nasi pracownicy to stała, wykwalifikowana oraz doświadczona załoga, która w pełni angażuje się w swoją pracę. Dzięki temu każde zlecenie jest realizowane przy obopólnej satysfakcji.

Zapraszamy do współpracy!

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry