Profesjonalne usługi ślusarskie

obróbka mechaniczna

Nasza firma działa na rynku już od 1998 roku, a wyłoniona została ze struktur CONRES-u. Na początku profil firmy był ukierunkowany na działalność handlowo-usługową, na rzecz przemysłu lekkiego. W 2002 roku firma przeszła transformację i zmieniła profil swojej działalności na obróbkę mechaniczną.

Nasza praca opiera się na bogatym zapleczu maszynowym oraz doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracownikach. Dzięki temu z powodzeniem pozyskujemy nowych kontrahentów i rozwijamy tak asortyment produktów, jak i wachlarz naszych usług.

Do jednych z naszych sukcesów zaliczamy ciągły i stabilny rozwój firmy, ponieważ nowoczesny system zarządzania i doświadczony personel zapewniają naszych Klientom wysoką jakość usług i wyrobów.

obróbka mechaniczna rzeszówGłówną dewizą firmy CONTI jest elastyczne podejście do potrzeb Klienta, oraz ich kompleksowe zaspokajanie przez:

  • fachowe i profesjonalne doradztwo techniczne
  • wysoką jakość wyrobów
  • terminowość realizacji zadań
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny

Produkowanie przyrządów dla przemysłu 

W chwili obecnej Conti specjalizuje się w produkowaniu przyrządów związanych z przemysłem lotniczym, metalurgicznym i motoryzacyjnym.

Do naszych najważniejszych projektów zaliczamy:

  • oprzyrządowanie do obróbki termicznej,
  • przyrządy służące do transportu technologicznego detali,
  • konstrukcje spawane,
  • pojemniki technologiczne,
  • przyrządy, które wykorzystywane są w obróbce chemicznej i cieplnej w procesach: aliterowania, nawęglania, azotowania, aluminiowania, chromowania, niklowania, miedziowania itp.
  • zawiesia do transportu technologicznego.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są według powierzonej nam dokumentacji. W realizacji projektów wykorzystywane są materiały z gatunku stali czarnych, żaroodpornych, nierdzewnych, aluminium, tytanu, molibdenu, a także nowoczesne tworzywa konstrukcyjne.

Bogate doświadczenie, kompleksowa i pełna realizacja wszystkich zleceń pozwoliła nam pozyskać między innymi takich klientów jak:

Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o., Politechnika Rzeszowska, Zelmer Pro, Politechnika Śląska, MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o., Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL Rzeszów” S.A., Hispano-Suiza Polska Sp. z o.o., Norbert Polska Sp. z o.o., Cel Test Equipment Poland Sp. z o.o., Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry