Produkcja oprzyrządowań w Conti

Szukasz firmy, która zaoferuje ci profesjonale i wytrzymałe oprzyrządowanie do obróbki cieplnej? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś. Już teraz zapoznaj się z ofertą jaką jest produkcja oprzyrządowań w Conti i skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania.

Produkcją urządzeń oraz oprzyrządowań, które oferujemy naszym Klientom zajmujemy się już od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy dużą wiedzą oraz doświadczenie, które potrzebne jest przy wykonywaniu produktów, które zostaną wykorzystane w przemyśle lotniczym, odlewniczym oraz spożywczym. Zatrudniamy osoby, które mają bardzo duże doświadczenie w swojej pracy, dzięki czemu możemy z powodzeniem realizować nawet najtrudniejsze zlecenia naszych Klientów.

Obecnie zajmujemy się produkcją przyrządów znajdujących zastosowanie w przemyśle spożywczym, lotniczym oraz odlewniczym. Wśród naszych produktów znajdują się:

1. przyrządy do obróbki cieplnej wysokotemperaturowej z materiałów nierdzewnych i żaroodpornych: kasetony, tygle, mufle, podstawki do obróbki cieplnej, tace hartownicze, kosze hartownicze,
2. przyrządy do obróbki chemicznej: cynowania, oksydowania, niklowania, chromowania, miedziowania, andowania,
3. przyrządy do kontroli fluorescencyjnej: kosze do fluorescencji, haki, zawiesia, wieszaki, wózki transportowe,
4. wózki oraz kosze do transportu technologicznego,
5. kosze do śrutownicy,
6. przyrządy do kontrolingu: podstawki pod detale, przyrządy do badania szczelności odlewów,
7. narzędzia odlewnicze: dzwony do modyfikacji, łyżki odlewnicze (4 kg, 9 kg, 15 kg, 25 kg), chochle odlewnicze (z otworami lub bez).

Wszystkich Klientów zainteresowanych ofertą jaką jest produkcja oprzyrządowań w Conti: kosz hartownicze, mufle, kosze do śrutownicy, tace hartownicze, podstawki do obróbki cieplnej, haki, wieszaki czy zawiesia, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. produkcja oprzyrządowańZachęcamy również do zapoznania się:

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry