Praca w Conti

dolina lotnicza

Chcesz rozpocząć pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie? U nas będziesz pracować z ludźmi mającymi dużą wiedzą oraz bogate doświadczenie. Realizujemy zlecenia i projekty dużych firm, a stale współpracujemy między innymi z: Pratt&Whitney Rzeszów S. A., Hispano-Suiza Polska, Politechnika Rzeszowska, Politechnika Śląska, TEKNIA Rzeszów S.A. oraz wiele innych.

praca w contiObecnie specjalizujemy się w produkcji przyrządów dla przemysłu: lotniczego, motoryzacyjnego oraz metalurgicznego zlokalizowanego zarówno w Polsce, jak i całej Unii Europejskiej. Jeżeli chcesz należeć do naszego zespołu wyślij nam swoje CV. Szukamy osób o takich zawodach jak:

  • frezer– wykształcenie zawodowe, doświadczenie minimum 5 lat (umiejętności obsługi konwencjonalnej frezarki),
  • tokarz – wykształcenie zawodowe, doświadczenie minimum 5 lat (umiejętności obsługi konwencjonalnej trezarki)
  • spawacz – wykształcenie zawodowe, doświadczenie minimum 5 lat, mile widziane uprawnienia na spawanie TIG oraz Migomat,
  • stażysta – umiejętność obsługi programu AutoCad, Inventor, dobra znajomość pakietu Office, mile widziana znajomość języka angielskiego.

W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na żadne z wyżej wymienionych stanowisk. Jednakże zachęcamy do przesyłania swoich CV, w razie naboru na poszczególne stanowiska, będziemy się kontaktować z wybranymi osobami. Dokumenty są przechowywane tylko na potrzeby naszej firmy i rekrutacji. Nie są nikomu udostępniane. 

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry