Pojemniki technologiczne

pojemniki technologiczne

Projektowanie i produkcja kontenerów technologicznych

Jako firma zajmująca się obróbką różnego typu materiałów, zajmujemy się produkcją przedmiotów takich jak pojemniki technologiczne. Wykonujemy wszystkie elementy stalowe w najwyższej jakości. Pojemniki te mogą mieć różne przeznaczenie. Główne zastosowanie znajdują w firmach zajmujących się przerabianiem materiałów według klasy i rodzaju materiału produkcyjnych. Na przykład do selekcjonowania frakcji metalicznej od niemetalicznej. Stąd tak ważne jest aby takie pojemniki technologiczne były nie tylko stworzone z odpowiednich materiałów, ale aby posiadały określoną w zamówieniu specyfikację.

Stalowe pojemniki technologiczne Rzeszów

pojemniki technologiczneProdukowane przez nas pojemniki technologiczne są często przedmiotem zamówień publicznych. Z tego względu muszą mieć one określone elementy, rozmiar i być przystosowane do konkretnego przeznaczenia. Często takie pojemniki mają być umiejscowione na zewnątrz. Dlatego wymagają odporności na warunki atmosferyczne. Elementy stalowe mogą mieć różną grubość, a dodatkowo całość zabezpieczona specjalnymi preparatami antykorozyjnymi. Do wykonania kontenera o określonej specyfikacji, produkujemy także wszelkiego rodzaju kształtowniki, zawiasy, wręgi, haczyki, czy rolki. Dzięki najnowszej technologii jesteśmy w stanie, na wszystkie elementy, dać gwarancję trwałości i jakości wykonania.

Kontenery technologiczne ze stali

Oferujemy obróbkę mechaniczną stali nierdzewnej i spawanie elementów stalowych. Nasza firma posiada nowoczesny park technologiczny, poparty certyfikatami jakości. Dlatego wykonywane przez nas elementy stanowią trwałe produkty. Oprócz obróbki stali oferujemy także usługi ślusarskie i szlifierskie. Dodatkowo zajmujemy się produkcją oprzyrządowań do obróbki termicznej i chemicznej. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami w celu zamówienia potrzebnych usług.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry