Obróbka mechaniczna tytanu

Obróbka mechaniczna tytanu

Bogate doświadczenie, profesjonalizm i wykwalifikowana załoga pozwala nam
zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.
Do naszej oferty zalicza się nie tylko usługi ślusarskie czy spawalnicze, ale także obróbkę tytanu.

Z naszych usług korzystają przede wszystkim zakłady lotnicze i motoryzacyjne, jednak wykonujemy także projekty indywidualne na podstawie dokumentacji dostarczanej przez klienta oraz rysunków technicznych. Zdobywane przy każdym projekcie doświadczenie pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń.

Firma Conti Sp. z o.o. w Rzeszowie już od prawie dwudziestu lat oferuje Klientom usługi w następujących zakresach: gięcie, wiercenie, toczenie, obróbka tytanu skrawaniem, spawanie tytanu, frezowanie.

Obecnie naszą najważniejszą usługą jest obróbka mechaniczna tytanu. Tytan jest lekkim metalem o szarawej barwie. Cechuje go wysoka wytrzymałość mechaniczna oraz odporność na korozję (także w przypadku chloru i wody morskiej). Znany jest również z wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru. Metal ten charakteryzuje także wysoka twardość i trudność w obrabianiu mechanicznym.

Tytan jest bardzo często wykorzystywany i dodawany jako tak zwany dodatek stopowy do aluminium, żelaza, molibdenu czy wanadu. Stopy te są wykorzystywane w takich przemysłach jak: lotniczy (silniki odrzutowe, promy kosmiczne), militarny, medyczny, motoryzacyjny oraz wielu innych.

Zajmując się obróbką metalu Conti Rzeszów wykonuje również następujące produkty z metalu:

  • śruby z łbem sześciokątnym,
  • nakrętki,
  • podkładki,
  • wkręty w każdym rozmiarze,
  • gwinty calowe,
  • kosz do hartowania,
  • gwinty metryczne,
  • części i detale (wykonywane na podstawie dostarczanej dokumentacji i rysunku technicznego),
  • elementy maszyn oraz urządzeń.

Ważną dla Klientów informacją jest to, że nasze produkty mogą zostać pokryte teflonem (jest to usługa zlecana na zewnątrz). Jeżeli zatem są Państwo zainteresowani ofertą jaką jest obróbka tytanu skrawaniem, obrabianie stopów tytanu, produkcja czy wiercenie tytanu, a także obróbka mechaniczna tytanu, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy także do skorzystania z naszych usług związanych ze spawaniem metalu, ślusarstwem oraz obróbką skrawaniem. Duże doświadczenie, wiedza, precyzja wykonywania oraz profesjonalna załoga to podstawy na których opieramy każdy realizowany projekt. Dzięki temu nasi Klienci są zadowoleni z wykonanych zleceń, a my cieszymy się ich zaufaniem.

obróbka tytanu
obróbka stali żaroodpornej
grawerowanie mechaniczne
frezowanie toczenie
wiercenie i gwintowanie
obróbka mechaniczna
grawerowanie w metalu
usługi ślusarskie

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry