Obróbka mechaniczna stali żaroodpornej

Obróbka mechaniczna stali żaroodpornej

oferuje Państwu szereg usług związanych z obróbką mechaniczną metali. Zajmujemy się między innymi usługami ślusarskimi, spawalniczymi, obróbką mechaniczną tytanu czy obróbką skrawaniem. Naszym Klientom oferujemy także jedną z naszych najpopularniejszych usług, jaką jest obróbka mechaniczna stali żaroodpornej.

Stal żaroodporna jest rodzajem stali odpornej na korozyjne działanie gazów, które utleniają się w wysokich temperaturach (tak zwana korozja chemiczna). Jest stosowana przede wszystkim przy wyrabianiu części maszyn i urządzeń, które pracują w wysokich temperaturach. Najczęściej zawartość węgla w tego typu stalach nie przekracza granicy jaką jest 0,2%. Z kolei zawartość chromu przekracza w tego typu metalu 12%. Do dwóch podstawowych cech stali żaroodpornej należy odporność na działanie utleniających się gazów oraz żarowytrzymałość.

Firma Conti Sp. z o.o. wykonuje produkty ze stali żaroodpornej do których zalicza się następujące elementy: śruby nietypowe, podkładki, wkręty w każdym rozmiarze, gwinty calowe, gwinty metryczne, części i detale, które wykonywane są w oparciu o dokumentację i rysunek techniczny dostarczony przez Klienta.

Wszystkie stale żaroodporne zawierają w swoim składzie różne dodatki stopowe. Najczęściej używa się krzemu, aluminium oraz chromu. Firma Conti Sp. z o.o. w Rzeszowie wykonuje obróbkę stali żaroodpornej w normie polskiej (H25N20S2), niemieckiej (DIN X15CRNISI25-21) oraz europejskiej. Gatunkiem stali z jaką pracujemy jest 1.4841.

Duża precyzja, profesjonalna załoga, która dysponuje wiedzą i doświadczeniem to podstawy naszej pracy. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom zajmowanie się obróbką mechaniczną stali żaroodpornej. Wykonujemy dla naszych Klientów: gięcie, wiercenie, spawanie stali żaroodpornej, toczenie, frezowanie.

obróbka mechaniczna
frezowanie toczenie
grawerowanie mechaniczne
toczenie i frezowanie
grawerowanie metalu
grawerowanie w metalu

Wszystkich Państwa zainteresowanych ofertami jakimi są: obróbka mechaniczna stali żaroodpornej skrawaniem, produkcja (wykonywanie śrub ze stali, podkładek, nakrętek, gwintów), wiercenie stali żaroodpornej, zapraszamy do kontaktu. Możemy zaproponować Państwu także usługi spawalnicze, ślusarskie oraz obróbkę mechaniczną metalu i tytanu.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Z pewnością odpowiemy na każde otrzymane zapytanie, dotyczące świadczonych przez nas usług spawalniczych, ślusarskich czy takich jak obrabianie Inconel, obróbka mechaniczna stali żaroodpornej czy obróbka tytanu.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Przewiń do góry