Obróbka mechaniczna stali żaroodpornej

Obróbka mechaniczna stali żaroodpornej

oferuje Państwu szereg usług związanych z obróbką mechaniczną metali. Zajmujemy się między innymi usługami ślusarskimi, spawalniczymi, obróbką mechaniczną tytanu czy obróbką skrawaniem. Naszym Klientom oferujemy także jedną z naszych najpopularniejszych usług, jaką jest obróbka mechaniczna stali żaroodpornej.

Stal żaroodporna jest rodzajem stali odpornej na korozyjne działanie gazów, które utleniają się w wysokich temperaturach (tak zwana korozja chemiczna). Jest stosowana przede wszystkim przy wyrabianiu części maszyn i urządzeń, które pracują w wysokich temperaturach. Najczęściej zawartość węgla w tego typu stalach nie przekracza granicy jaką jest 0,2%. Z kolei zawartość chromu przekracza w tego typu metalu 12%. Do dwóch podstawowych cech stali żaroodpornej należy odporność na działanie utleniających się gazów oraz żarowytrzymałość.

Firma Conti Sp. z o.o. wykonuje produkty ze stali żaroodpornej do których zalicza się następujące elementy: śruby, podkładki, wkręty w każdym rozmiarze, gwinty calowe, gwinty metryczne, części i detale, które wykonywane są w oparciu o dokumentację i rysunek techniczny dostarczony przez Klienta.

Wszystkie stale żaroodporne zawierają w swoim składzie różne dodatki stopowe. Najczęściej używa się krzemu, aluminium oraz chromu. Firma Conti Sp. z o.o. w Rzeszowie wykonuje obróbkę stali żaroodpornej w normie polskiej (H25N20S2), niemieckiej (DIN X15CRNISI25-21) oraz europejskiej. Gatunkiem stali z jaką pracujemy jest 1.4841

Duża precyzja, profesjonalna załoga, która dysponuje wiedzą i doświadczeniem to podstawy naszej pracy. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom zajmowanie się obróbką mechaniczną stali żaroodpornej. Wykonujemy dla naszych Klientów: gięcie, wiercenie, spawanie stali żaroodpornej, toczenie, frezowanie.

Wszystkich Państwa zainteresowanych ofertami jakimi są: obróbka mechaniczna stali żaroodpornej skrawaniem, produkcja (wykonywanie śrub ze stali, podkładek, nakrętek, gwintów), wiercenie stali żaroodpornej, zapraszamy do kontaktu. Możemy zaproponować Państwu także usługi spawalnicze, ślusarskie oraz obróbkę mechaniczną metalu i tytanu.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Z pewnością odpowiemy na każde otrzymane zapytanie, dotyczące świadczonych przez nas usług spawalniczych, ślusarskich czy takich jak obrabianie Inconel, obróbka mechaniczna stali żaroodpornej czy obróbka tytanu.

obróbka mechaniczna
frezowanie toczenie
grawerowanie mechaniczne
toczenie i frezowanie
grawerowanie metalu
grawerowanie w metalu

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Przewiń do góry