Obróbka mechaniczna różnych metali

obróbka mechaniczna metali

Usługi związane z obróbką mechaniczną metali świadczymy już od kilku lat. Dzięki temu zdobyliśmy duże doświadczenie, które pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest obróbka mechaniczna metali zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

obróbka mechaniczna metaliObecnie możemy zaproponować naszym Klientom usługi związane z: toczeniem, frezowaniem, szlifowaniem płaszczyzn, wierceniem oraz gwintowaniem metali, a także rolowaniem blach do grubości 3 milimetrów.

Obrabianie metali

Oprócz tego oferujemy również usługę jaką jest obróbka mechaniczna metali:

  • obróbka mechaniczna tytanu – tytan to lekki metal o szarawej barwie. Jego cechą charakterystyczną jest duża wytrzymałość mechaniczna i odporność na korozję. Bardzo często wykorzystywany jest jako dodatek stopowy do żelaza, aluminium, wandau czy molibdenu.
  • obróbka mechaniczna stali żaroodpornej – stal żaroodporna jest rodzajem stali odpornej na działanie gazów utleniających się w wysokich temperaturach. Jest stosowana przede wszystkim w produkcji urządzeń, które będą pracowały w wysokich temperaturach.
  • obróbka mechaniczna aluminium – aluminium to glin ominium lub stali nierdzewnej i żaro czystości technicznej, zawierający różne ilości zanieczyszczeń. Wykorzystywany jest głównie w budownictwie, przemyśle lotniczym, wojskowym, samochodowym, elektronice, a nawet w biżuterii.
  • obróbka mechaniczna stali nierdzewnej – stal nierdzewna  charakteryzuje się specjalnymi właściwościami fizykochemicznymi.  Jest odporna na korozję oraz charakteryzuje się dużą żywotnością oraz wygodą w pielęgnacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych pozostałych usług: produkcja urządzeń, produkcja oprzyrządowań czy cięcie elementów metalowych.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry