Obróbka mechaniczna aluminium

Obróbka skrawaniem aluminium

Jednym z metali z którym pracujemy w CONTI na maszynach CNC, jest aluminium.
Jest to glin o czystości technicznej, który zawiera różne ilości zanieczyszczeń.
Innymi słowy metal ten znajduje zastosowanie między innymi w takich branżach jak: budownictwo, przemysł wojskowy, lotniczy, samochodowy, wyposażenie wnętrz, urządzenia gospodarstwa domowego, elektronika, czy nawet jubilerstwo.

Firma Conti Sp. z o.o. w Rzeszowie już od wielu lat zajmuje się mechaniczną obróbką skrawaniem metali. W związku z tym nasza oferta obejmuje między innymi takie usługi jak:

Z uwagi na duże doświadczenie i profesjonalizm, możemy zaproponować naszym klientom precyzyjne usługi związane z mechaniczną obróbką aluminium. Zapraszamy do poznania szczegółów dotyczących stosowanych metod obróbki aluminium w naszym parku maszynowym.

Frezowanie aluminium Rzeszów

Pracujemy z następującymi rodzajami Aluminium,
wg norm:

Pa4 – 6082,
Pa6 – 2017, 2017A,
Pa7 – 2024,
Pa11 – 5754,
Pa38 – 6060,
Pa9- 7075.

Oznaczenia Pa4, Pa6, Pa7, Pa11, Pa38, Pa9 są zgodne ze starą normą polską, natomiast 6082, 2017, 2017A, 2024, 5754, 6060, 7075 to normy PL EN 573-3.

obróbka aluminium
obróbka stali żaroodpornej
frezowanie toczenie
cięcie elementów stalowych
usługi ślusarskie
grawerowanie w metalu

Przede wszystkim zajmując się mechaniczną obróbką aluminium wykonujemy dla naszych klientów następujące procesy: frezowanie, spawanie, gięcie, toczenie, wiercenie, szlifowanie, skrawanie, czy cięcie. Ponadto zajmujemy się obróbką powierzchniową, roztaczaniem, wyginaniem i rolowaniem.

Toczenie i szlifowanie aluminium Rzeszów

W skrócie, dysponujemy nowoczesnym i kompleksowym parkiem maszynowym. Niewątpliwie pozwala to z powodzeniem realizować różne projekty naszych klientów. Przede wszystkim możemy zaproponować wykonanie następujących produktów z aluminium: śruby tytanowepodkładkinakrętkigwinty calowe i metrycznewkręty. Dodatkowo wykonujemy części i detale wykonywane na podstawie dostarczanych rysunków technicznych i dokumentacji.

Podsumowując wszystkich klientów zainteresowanych ofertą, jaką jest obróbka mechaniczna aluminium, zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy. Dodatkowo zachęcamy do kontaktu z naszym profesjonalnymi doradcami, którzy pomogą zarówno na etapie podejmowania decyzji, jak i w trakcie realizacji zamówienia.


Obróbka skrawaniem aluminium

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Przewiń do góry