Obrabiarka do metalu „Hanka” i „Baca”

Nowoczesna i profesjonalna obrabiarka do metalu to jedno z podstawowych elementów wyposażenia naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi, zakupionymi produktami.

obrabiarka do metalu

Rozwój naszej firmy sprawia, że przyjmujemy wiele zamówień pozwalających nam rozwijać doświadczenie w realizowaniu nawet najtrudniejszych projektów. Od niedawna wyposażenie naszej firmy jest wzbogacone o dwie nowe maszyny.

Tokarka sterowana numerycznie TAE35N „Hanka” – to obrabiarka do metalu przeznaczona do wysokowydajnej obróbki tokarskiej przedmiotów mocowanych w kłach lub w samym uchwycie. Opcja napędzanych narzędzi i osi „C” pozwala na uzupełnienie operacji tokarskich o takie wykończenia jak frezowanie, wiercenie poprzeczne oraz pozaosiowe.

Centrum pionowe R1000 „Baca” – to obrabiarka sterowana numerycznie. Wyposażona jest w układ sterowania ciągłego typu SINUMERIK 828D lub FANUC 0i. R1000 może być z powodzeniem zastosowane do produkcji jednostkowej oraz seryjnej.

Zakupione maszyny pozwolą nam realizować wszystkie zamówienia i projekty naszych Klientów. Obecnie zajmujemy się produkcją oprzyrządowań, produkcją urządzeń, śrub tytanowych, nietypowych, obróbką mechaniczną tytanu, stali żaroodpornej, aluminium, grawerowaniem metalu, obróbką stali nierdzewnej, cięciem elementów stalowych, usługami spawalniczymi i ślusarskimi czy wierceniem i gwintowaniem.

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką są usługi związane z obróbką metali zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry