Obrabiarka Baca CNC

Pionowe centrum obróbcze CNC

W naszym parku maszynowym znajduje się centrum obróbkowe pionowe R1000 (obrabiarka Baca), czyli obrabiarka sterowana numerycznie. Co najważniejsze wyposażona jest w układ sterowania ciągłego i może być z powodzeniem zastosowana do prac w warunkach produkcji seryjnej, jak i jednostkowej.

Zapewniamy precyzyjny proces obróbki na centrum obróbkowym R1000 dzięki zastosowaniu, w układzie wrzeciona, łożysk o wysokiej klasie dokładności, bezluzowych przekładni śrubowo-tocznych dla przesuwów w osiach X, Y i Z ułożyskowanych na łożyskach o wysokiej sztywności osiowej. Ponadto obroty wrzeciona oraz wielkość posuwów roboczych posiada regulację bezstopniową i są programowalne.

Przede wszystkim konstrukcja obrabiarki do metalu Baca jest oparta o sztywny stojak przymocowany do łoża maszyny. W górnej części stojaka na specjalnych prowadnicach toczonych osi „Z” osadzony jest wrzeciennik. Dlatego napęd wrzeciona przenoszony jest z silnika głównego poprzez pasek zębaty. Ponadto duża powierzchnia stołu roboczego zapewnia niezbędne miejsce na montaż przyrządów specjalnych lub stołu obrotowego stanowiącego czwartą oś maszyny.

obrabiarka baca

Produkcja urządzeń specjalistycznych

Wszystkich zainteresowanych ofertą związaną z obróbką metali zapraszamy do kontaktu. Co więcej chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

Podsumowując jeśli szukasz firmy z wieloletnim doświadczeniem, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Projektujemy i produkujemy oprzyrządowanie i urządzenia już od kilkunastu lat. Sprawdź w czym Tobie możemy pomóc.


Obróbka skrawaniem aluminium

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Przewiń do góry