Obrabiarka Baca

Obrabiarka Baca - precyzja obróbki

W naszym parku maszynowym znajduje się centrum obróbkowe pionowe R1000 (obrabiarka Baca), czyli obrabiarka sterowana numerycznie. Co najważniejsze wyposażona jest w układ sterowania ciągłego i może być z powodzeniem zastosowana do prac w warunkach produkcji seryjnej, jak i jednostkowej.

Zapewniamy precyzyjny proces obróbki na centrum obróbkowym R1000 dzięki zastosowaniu, w układzie wrzeciona, łożysk o wysokiej klasie dokładności, bezluzowych przekładni śrubowo-tocznych dla przesuwów w osiach X, Y i Z ułożyskowanych na łożyskach o wysokiej sztywności osiowej. Ponadto obroty wrzeciona oraz wielkość posuwów roboczych posiada regulację bezstopniową i są programowalne.

Przede wszystkim konstrukcja obrabiarki do metalu Baca jest oparta o sztywny stojak przymocowany do łoża maszyny. W górnej części stojaka na specjalnych prowadnicach toczonych osi „Z” osadzony jest wrzeciennik. Dlatego napęd wrzeciona przenoszony jest z silnika głównego poprzez pasek zębaty. Ponadto duża powierzchnia stołu roboczego zapewnia niezbędne miejsce na montaż przyrządów specjalnych lub stołu obrotowego stanowiącego czwartą oś maszyny.

usługi ślusarskie
obróbka stali żaroodpornej
wiercenie i gwintowanie
grawerowanie metalu

Produkcja urządzeń specjalistycznych

Wszystkich zainteresowanych ofertą związaną z obróbką metali zapraszamy do kontaktu. Co więcej chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

Podsumowując jeśli szukasz firmy z wieloletnim doświadczeniem, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Projektujemy i produkujemy oprzyrządowanie i urządzenia już od kilkunastu lat. Sprawdź w czym Tobie możemy pomóc.


Obróbka skrawaniem aluminium

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry