Łyżka odlewnicza

Łyżka odlewnicza do przelewania ciekłego metalu

Od roku 1998 zajmujemy się obsługą zakładów produkcyjnych. Dlatego w rezultacie tak konsekwentnie wykonujemy konstrukcje z różnych gatunków materiałów w tym materiałów kwasoodpornych, żaroodpornych, i innych specjalistycznych materiałów: Ti, Mo. Wśród oprzyrządowań do obróbki termicznej, wykonujemy takie elementy jak łyżka odlewnicza, czy czerpak odlewniczy.

Współpracujemy z zakładami przemysłowymi w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej (m.in. WSK „PZL-Rzeszów” S.A., Zakład Metalurgiczny „WSK Rzeszów” Sp. z o.o., Techspace Aero Belgia, MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o., BorgWarner Poland Sp. z o.o., McBraida Polska Sp. z o.o., Hispano-Suiza Polska Sp. z o.o.).

Łyżka do odlewania form i pobierania próbek

Projektowanie i produkcja oprzyrządowań pozwala na tworzenie przyrządów kontrolnych i pomiarowych, a także technologiczno-produkcyjnych. Co najważniejsze dzięki możliwościom, jakie dają innowacyjne technologie i wysokiej jakości maszyny, Dodatkowo zapewniamy naszym klientom najlepsze rozwiązania i fachowe doradztwo. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Zajmujemy się wszystkim od projektu po wykonanie. Ponadto oprócz produkcji oprzyrządowań oraz produkcji urządzeń oferujemy także usługi ślusarskie, spawalnicze.

Łyżki dla zakładów przemysłowych

Podsumowując wszystkich zainteresowanych ofertą, jaką jest produkcja oprzyrządowań, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z pewnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej oferty.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Przewiń do góry