Kosz do hartowania

Kosz do hartowania w piecu

Nasza firma już od 1998 roku zajmuje się produkcją oprzyrządowań do obróbki termicznej. Świadczymy również profesjonalne usługi ślusarskie oraz spawalnicze. Ważnym aspektem jest, że dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę obejmującą także wykonywanie konstrukcji z różnych materiałów, w tym również z materiałów żaroodpornych, kwasoodpornych oraz materiałów specjalistycznych takich jak: Mo i Ti. Wykonujemy takie oprzyrządowanie jak kosz do hartowania, czy czerpak do pobierania próbek.

Duże doświadczenie w produkcji oprzyrządowań pozwoliło nam nawiązać współpracę z czołowymi zakładami mającymi swoje siedziby zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej (Hispano-Suiza Polska Sp. z o. o., BorgWarner Poland Sp. z o. o., WSK „PZL-Rzeszów” S.A., Zakład Metalurgiczny „WSK Rzeszów” Sp. z o. o., McBraida Polska Sp. z o. o., MTU Aero Engines Polska Sp. z o. o., Techspace Aero Belgia).

Kosze hartownicze na wymiar

W swojej produkcji wykonujemy kosze do hartowania w następujących gabarytach: od 100 mm x 100 mm do 2000 mm x 2000 mm. Każdy projekt jest realizowany zgodnie z życzeniami Klienta, dzięki czemu kosz hartowniczy może zostać dopasowany do wymiarów pieca.

Kosze hartownicze produkowane są z następujących materiałów:

  • stal żaroodporna nr 1.4841, 1.4828,
  • stal wysokoniklowa np. Inconell600,
  • oraz inne na życzenia Klienta.

Kosze hartownicze do pieców próżniowych i do azotowania

Produkowanie przez nas kosze hartownicze (pojemniki technologiczne) są wykorzystywane w piecach próżniowych oraz piecach do azotowania. Ze względu na fakt posiadania nowoczesnego parku maszynowego jesteśmy w stanie zapewnić usługi na wysokim poziomie. Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z pewnością odpowiedzą na Państwa pytania.


Oprzyrządowanie do obróbki termicznej

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Przewiń do góry