Grawerowanie w metalu i w tworzywie

grawerowanie w metalu i tworzywie

Wszystkich naszych Klientów pragniemy poinformować, że już na początku nowego roku, będziemy mogli zaoferować usługę, jaką grawerowanie w metalu i w tworzywie.

Obecnie trwają testy nowej maszyny. Już w styczniu chcemy rozpocząć realizowanie projektów z zakresu grawerowania metalu i tworzywa. Wszystkich zainteresowanych naszą nową ofertą, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej nowej usługi.

grawerowanie w metalu i tworzywieFirma Conti już od ponad 20 lat oferuje profesjonalne usługi:

Dlatego jesteśmy dumni, że możemy ciągle poszerzać naszą ofertę o nowe usługi i tym samym zapewnić naszym Klientom wykonanie projektu na najwyższym poziomie.

Grawer w tworzywach sztucznych

Oferując usługę grawerowania w metalu i w tworzywie będziemy korzystać z maszyny Economic 3030. Jej powierzchnia robocza wynosi 300 x 300 x 80 mm, posiada napęd silnika krokowego, osie X i Y oraz Z – śruby kulowe z nakrętkami bezluzowymi.

Oprócz tego zakupiona przez nas maszyna ma elektrowrzeciono 2,2 kW, które jest chłodzone cieczą w obiegu zamkniętym oraz uchwyt narzędziowy ER-20 (średnica mocowania narzędzi 1-7 mm).

Wszystkich zainteresowanych naszą nową ofertą jaką jest grawerowanie w metalu i w tworzywie zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry