Dzwonki odlewnicze

Dzwonki odlewnicze

Produkcją oprzyrządowań i urządzeń odlewniczych, jak dzwonki odlewnicze,
zajmujemy się już od ponad dwudziestu lat.
Dzięki temu zdążyliśmy zdobyć bardzo duże doświadczenie,
które obecnie możemy wykorzystywać realizując Państwa projekty.
Zajmujemy się także usługami ślusarskimi oraz spawalniczymi.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to osoby z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy naszym Klientom zaproponować wykonanie usług na najwyższym poziomie. Wśród oprzyrządowań, które produkujemy znajdują się dzwonki odlewnicze, czy czerpaki odlewnicze.

Produkcja oprzyrządowań

Nasze usługi świadczymy zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom. Z usług Conti Sp. z o. o. skorzystały już takie firmy i instytucje jak: Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL Rzeszów” , Politechnika Śląska, Politechnika Rzeszowska, Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o. o., Hispano-Suiza Polska Sp. z o. o., Norbert Polska Sp. z o. o. czy Zelmer Pro.

Oferujemy oprzyrządowanie, które należą do grupy armatury przemysłowej oraz osprzętu niezbędnego w przemyśle odlewniczym. Oprócz tego zajmujemy się produkcją czerpaków do pobierania próbek, łyżek odlewniczych czy chochli odlewniczych.

Jeśli prowadzisz firmę, która potrzebuje podwykonawcy z zakresu produkcji oprzyrządowań lub urządzeń to zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Również wszystkich zainteresowanych indywidualną ofertą zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.


Produkcja oprzyrządowań w Rzeszowie

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Przewiń do góry