Czerpak odlewniczy

Produkcja czerpaków odlewniczych

Nasza firma już od ponad dwudziestu lat zajmuje się obróbką mechaniczną metali,
 produkcją urządzeń i oprzyrządowań jak np. czerpak odlewniczy.
Ważnym aspektem jest również świadczenie usług ślusarskich i spawalniczych, gdzie istotnie zatrudniamy osoby z dużym doświadczeniem w branży. W związku z tym możemy zaproponować naszym klientom wykonanie usług i realizację projektów na najwyższym poziomie.

Produkujemy narzędzia pomocne przy obróbce termicznej i chemicznej, tj.: czerpak odlewniczy, kosz hartowniczy, czy łyżki odlewnicze, dzwonki odlewnicze.

Dlatego z naszych usług skorzystały już takie firmy i instytucje jak: Politechnika Śląska, Politechnika Rzeszowska, Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o. o., Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL Rzeszów” S.A. oraz wiele innych przedsiębiorstw.

Producent przyrządów odlewniczych

Oferowany przez nas czerpak odlewniczy należy do grupy armatury przemysłowej, narzędzi przemysłowych oraz osprzętu niezbędnego w przemyśle odlewniczym. Oferujemy wykonanie tych narzędzi z materiału jak optymalnego dla naszych klientów tj. stali S355JRG, 1.4841, 1.4301, a także z Tytanu – Tytan grade2.

Łyżki i czerpak odlewniczy mają zastosowanie przy piecach odlewniczych, przy zalewaniu form, czy pobieraniu próbek z danego wytopu z pieca. Dodatkowo wysoka jakość produktu pozwala na komfortową pracę, przy  wskazaniu na trwałość przedmiotu. Dlatego szukając tego typu oprzyrządowań warto zwracać uwagę na doświadczenie firmy i jej możliwości produkcyjne. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta to zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i podpowiemy najlepsze rozwiązania.


Czerpak odlewniczy Rzeszów

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Przewiń do góry