Czerpak do pobierania próbek wytopu

Czerpak przemysłowy dla Politechniki

Jednym z  oprzyrządowań, produkowanych przez firmę Conti Rzeszów jest czerpak do pobierania próbek wytopu z pieca odlewniczego i zalewania form .
Zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość produkowanych elementów.
Zajmujemy się produkcją i obróbką metali od ponad kilkudziesięciu lat. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się aby zostało ono wykonane jak najbardziej precyzyjnie.

Obecnie możemy zaoferować naszym Klientom usługi związane z obróbką mechaniczną metali, produkcją urządzeń i oprzyrządowań, a także usługami ślusarskimi i spawalniczymi. Wykonujemy m.in. takie produkty jak: łyżka odlewnicza, dzwonki odlewnicze, czerpaki.

Produkt, jakim jest czerpak do pobierania próbek, zaliczany jest do grupy armatury przemysłowej. Osprzętu, który jest niezbędny w przemyśle odlewniczym. Co najważniejsze wykonywane przez nas urządzenia i oprzyrządowania są produkowane z materiału jak optymalnego dla naszych klientów, a mianowicie stali S355JRG, 1.4841, 1.4301, a także z Tytanu – Tytan grade2.

Stalowy czerpak do próbkowania

Z naszych usług korzystają takie firmy i instytucje jak:

  • Politechnika Rzeszowska,
  • Politechnika Śląska,
  • Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o.,
  • Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL Rzeszów” S.A.,
  • i przede wszystkim wiele firm z Rzeszowa i okolicznych miejscowości.

Produkcja oprzyrządowań w przemyśle odlewniczym

Przede wszystkim czerpak do pobierania próbek znajduje zastosowanie w czasie pracy przy piecach odlewniczych. Co więcej, można go stosować także w czasie zalewania form, czy też podczas pobierania próbek z danego wytopu z pieca.

Podsumowując wszystkich zainteresowanych ofertą naszej firmy zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Dodatkowo chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Ponadto zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami i produktami:

– łyżka odlewnicza,
– kosz do hartowania,
śruby nietypowe,
śruby tytanowe.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Przewiń do góry