Cechowanie
produktu

cechowanie produktuCechowanie produktu jest elementem kontroli jakości. Polega ono na dokładnym sprawdzeniu i skontrolowaniu czy dany produkt spełnia określone normy jakości. Następnie produkt jest oznakowywany w trudny do usunięcia sposób. Najczęściej cechowaniu podlegają urządzenia pomiarowe, które wykorzystywane są w handlu, jak na przykład wagi i odważniki.

Usługa jaką jest cechowanie produktu polega także na umieszczaniu na narzędziach i produktach symboli lub cech legalizacyjnych. Niektóre z nich mogą zabezpieczać elementy produktu przed zmianami wprowadzanymi już po cechowaniu.

Obecnie cechowanie produktu jest usługą bardzo popularną, ponieważ produkt oznakowany jest bardziej ceniony i daje gwarancję najwyższej jakości oraz podnosi prestiż. Dzięki takiemu przekonaniu wzrasta zainteresowanie tą ofertą.

Firma Conti Sp. z o.o. oferuje swoim Klientom usługi związane z cechowaniem produktu. Do jednego z najnowocześniejszych sposobów znakowania produktu należy grawerowanie metalu lub grawerowanie tworzywa.

W naszej pracy korzystamy z grawerowania za pomocą lasera. Dzięki temu szybko i precyzyjnie możemy zrealizować przedstawiony przez Państwa projekt. Naszym Klientom oferujemy usługę jaką jest grawerowanie w metalu (np. tytan, stal żaroodporna, stal nierdzewna, aluminium) oraz grawerowanie w tworzywie (np. teflon).

obróbka mechanicznaWszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest grawerowanie metalu lub tworzywa zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

  • obróbka skrawaniem aluminium,
  • spawanie TIG, migomatem,
  • spawanie stali nierdzewnej,
  • oprzyrządowanie do obróbki termicznej,
  • obróbka skrawaniem stali nierdzewnej.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry