Wiercenie i gwintowanie

Wiercenie i gwintowanieWiercenie i gwintowanie. Obróbka metalu

Firma Conti zapewnia profesjonalne usługi związane z usługami spawalniczymi i ślusarskimi. Oprócz tego naszym Klientom może zaproponować także wiercenie i gwintowanie, cięcie elementów stalowych, obrabianie Inconel oraz obróbkę mechaniczną metali.

Wiercenie polega na skrawaniu w materiale przy użyciu wiertła, w wyniku czego otrzymuje się otwory, najczęściej o przekroju kołowym. Z kolei gwintowanie to obróbka metalu za pomocą skrawania. Umożliwia ona kształtowanie zewnętrznych oraz wewnętrznych gwintów. Gwintowanie metalu jest procesem wykonywanym z wykorzystaniem profesjonalnego zaplecza maszynowego. Przeprowadza się je przy pomocy specjalistycznych urządzeń takich jak: frezarki, wiertarki, tokarki oraz szlifierki do gwintów.

Firma Conti Sp. z o. o. oferuje Państwu profesjonalne usługi związane z wierceniem i gwintowanie metalu. Nasze bogate doświadczenie zapewnia Klientom profesjonalne usługi związane z obróbką metalu skrawaniem. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Naszym Klientom oferujemy gwinty od M2 do M150, gwinty metryczne, calowe oraz trapezowe. Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie rodzaje gwintów, zgodnie z wymaganiami Klienta. Usługi gwintowania wykonujemy z użyciem stali zwykłej czarnej (S235), stali żaroodpornej (0H18N9), tytanu, molibdenu oraz inconelu.

Obróbka mechaniczna metalu MielecPoniżej przedstawiamy Państwu naszą ofertę. Zapraszamy do zapoznania się  z poszczególnymi usługami:

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account