Usługi spawalnicze

usługi spawalnicze

Usługi spawalnicze

Usługi spawalnicze. Rzeszów

Spawanie jest rodzajem połączenia, które powstaje w czasie procesu fizycznego łączenia materiałów przez ich miejscowe zestalenie i zespojenie. Zazwyczaj jest ono stosowane do łączenia metali (stali) i różnych tworzyw sztucznych.

Do najpopularniejszych metod spawania zalicza się:

 • Spawanie elektryczne – jest wykonywane przy pomocy spawarki (urządzenia, które opiera swoją pracę na zjawisku łuku elektrycznego). Używane jest do łączenia blach o grubości od 1 do 80 mm. Wyróżniamy następujące sposoby spawania elektrycznego:
  a) Spawanie łukiem krytym,
  b) Spawanie elektrodami otulonymi,
  c) Spawanie w osłonie gazów:
  – metoda TIG 141 polegająca na spawaniu łukowym elektrodą nietopliwą w osłonie gazów obojętnych. Na popularność tej metody wpływa to, że jest ona wykorzystywana do spawania oraz napawania w sposób automatyczny i pół automatyczny we wszystkich pozycjach.
  – metoda MAG 135 polega na spawaniu łukowym w osłonie gazu aktywnego chemicznie.
  – spawanie łukiem rdzeniowym.
 • Spawanie gazowe – wykorzystywane jest przy łączeniu blach o grubości 0,4-40 mm. Polega na spawaniu przy pomocy spalania acetylenu w temperaturze do 31000 C.

Oprócz powyższych, popularnymi metodami spawania są także: spawanie elektrogazowe, elektronowe, laserowe, łukowo-wodorowe, hybrydowe, plazmowe oraz żużlowe.

Spawanie materiałów może odbywać się w pionie, poziomie, na styku, na zakładkę, z dołu do góry i z góry na dół. Zainteresowanych ofertą jaką są usługi spawalnie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Obróbka mechaniczna metalu MielecŚwiadczymy usługi:

1. Spawania konstrukcji z materiałów:

 • stal czarna (St3S)
 • nierdzewna austenityczna (0H18N9,1H18N9,OH17N12M2T)
 • żaroodporna austenityczna (H25T, H25N20S2, H16N36S2)
 • materiały wysoko niklowe (INCONEL 600)
 • aluminium ( Pa6, Pa7, Pa11, Pa38)
 • tytan (Grade1, Grade2)

2. Lutowanie elementów mosiężnych, miedzianych

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, jaką są usługi spawalnicze Conti, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na Państwa pytania dotyczące naszej oferty i świadczonych usług. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą jaką jest obróbka mechaniczna

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account