Usługi ślusarskie

usługi ślusarskie

Profesjonalne usługi ślusarskie

Usługi ślusarskie. Rzeszów

Ślusarstwo to działania w skład których wchodzi przede wszystkim ręczna obróbka metali na zimno. Ma ona na celu wykonanie przedmiotów metalowych, naprawę lub montaż urządzeń technicznych. W ślusarstwie stosuje się zazwyczaj proste narzędzia zasilane elektrycznie (wiertarki, szlifierki, spawarki elektryczne).

Firma Conti oferuje szeroki wachlarz usług ślusarskich takich jak: gięcie, wiercenie, szlifowanie, cięcie. Dzięki temu możemy dostarczyć naszym Klientom finalny produkt, który jest idealnie dopasowany do ich potrzeb. Usługi świadczymy w oparciu o otrzymaną dokumentację w formie rysunku technicznego lub szkicu.

Obróbka mechaniczna metalu MielecZapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie usług drobnych:

  • dorabiamy części zamienne do maszyn i urządzeń,
  • przetaczamy elementy,
  • regenerujemy zużyte detale,
  • spawamy konstrukcje stalowe.

Wiemy, że w naszej pracy liczy się przede wszystkim profesjonalizm oraz precyzja, dlatego też nasi pracownicy to ludzie z dużym doświadczeniem i wiedzą. Nasza dewiza brzmi: Sprostać oczekiwaniom Klienta, i aby tego dokonać nasza stała, wykwalifikowana, w pełni zaangażowana oraz doświadczona załoga dokłada wszelkich starań, aby każde zlecenie zostało zrealizowane ku obopólnej satysfakcji. Zapraszamy do kontaktu.

 

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account