Tygiel

produkcja oprzyrządowań

Tygiel – produkcja oprzyrządowań

Produkcja oprzyrządowań. Rzeszów

Oferujemy Państwu produkcję oprzyrządowań i urządzeń, które można wykorzystywać do pracy w bardzo wysokich  temperaturach (tygiel, kosze hartownicze, łyżki odlewnicze). Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Firma Conti na polskim rynku istnieje już prawie dwudziestu lat. Zajmujemy się profesjonalną obróbką mechaniczną, produkcją oprzyrządowań, produkcją urządzeń, grawerowaniem metalu, wierceniem, gwintowaniem, cięciem elementów stalowych, obróbką stali nierdzewnej, produkcją śrub tytanowych oraz usługami spawalniczymi i ślusarskimi.

Tygiel to rodzaj sprzętu laboratoryjnego, który kształtem jest zbliżony do kubka. Bardzo często jest sprzedawany w zestawie z pokrywką. Zastosowanie znajduje w przemysłach, które wymagają zastosowania wysokiej temperatury.

Tygle są zwykle wykonywane ze specjalnych gatunków takich materiałów jak: porcelana, kwarc, grafit oraz metali, które mają wysoką temperaturę topnienia oraz są inertne chemicznie (np. złoto i platyna). Do ich przenoszenia służą specjalne szczypce.

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account