Toczenie i frezowanie stopów tytanu

Toczenie i frezowanie stopów tytanu

Usługami związanymi ze spawaniem oraz obróbką mechaniczną metali zajmujemy się już od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam z powodzeniem realizować nawet najbardziej wymagające projekty.

Możemy zaoferować Klientom szereg usług związanych z mechaniczną obróbką metali. Z naszych usług korzystają głównie zakłady związane z lotnictwem oraz motoryzacją, jednak zajmujemy się także wykonywaniem projektów na podstawie indywidualnie dostarczonej dokumentacji. Przy każdym z realizowanych projektów zdobywamy kolejne doświadczenia, dzięki którym możemy zapewnić Klientom usługi na najwyższym poziomie. Duże doświadczenie pozwala nam z powodzeniem realizować projekty i zlecenia naszych klientów, obejmujące: obróbkę skrawaniem: frezowanie, toczenie, gięcie, gwintowanie oraz skręcanie detali ze stopów tytanu, takich jak Tytan Grade 2.

Firma Conti Sp. z o. o. Już od ponad dwudziestu lat zajmuje się następującymi usługami:

Toczenie i frezowanie stopów tytanu

Obecnie możemy również zaproponować Klientom usługę jaką jest toczenie i frezowanie stopów tytanu. Wszystkich zainteresowanych tą ofertą zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania dotyczące szlifowania stopów metalu czy obróbki mechanicznej metali.

 

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account