Spawanie stali nierdzewnej

Spawanie stali nierdzewnejSpawanie stali nierdzewnej – Conti Sp. z o. o.

Spawanie jest procesem w wyniku którego powstaje trwałe złącze. Spawanie najczęściej odbywa się z wykorzystaniem łuku elektrycznego, powstałego między spawanym materiałem a elektrodą.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą jaką jest spawanie stali nierdzewnej zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy firmą, która już od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług związanych ze spawaniem różnych elementów stalowych. Nasi pracownicy to ludzie z bogatą widzą oraz doświadczeniem dzięki którym mogą realizować projekty naszych Klientów.

Jedną z usług jakie świadczymy jest spawanie stali nierdzewnej. Stal nierdzewna jest grupą metali charakteryzujących się specjalnymi właściwościami – są odporne na korozję ze strony czynników atmosferycznych (korozja gazowa) czy roztworów alkalicznych i rozcieńczonych kwasów. Stal nierdzewną wykorzystuje się głównie ze względu na odporność na korozję, wysokie temperatury oraz lśniący połysk. Najczęściej znajduje ona zastosowanie w produkcji zbiorników na wyroby z ropy naftowej, armatury przemysłowej i domowej, instalacji w przemyśle spożywczym, sztućców, narzędzie chirurgicznych czy naczyń i garnków.

Firma Conti Sp. z o. o. specjalizuje się w realizacji usług związanych ze spawaniem, obróbką mechaniczna metali, cięciem elementów stalowych, wierceniem i gwintowaniem, produkcją przyrządzeń oraz oprzyrządowań.

Obróbka mechaniczna metalu MielecZainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account