Śruby nietypowe

śruby nietypowe

Śruby nietypowe – charakterystyka produktu

Śruby nietypowe

Usługami ślusarskimi, spawalniczymi oraz produkcją urządzeń i oprzyrządowań zajmujemy się już od ponad dwudziestu lat. Dzięki temu zdobyliśmy duże doświadczenie – pozwala nam to na realizacje nawet skomplikowanych i bardzo wymagających projektów, a nasi Klienci zawsze są zadowoleni z naszych usług.

Współpracujemy między innymi z takimi firmami i instytucjami jak: Politechnika Śląska, Politechnika Rzeszowska, Pratt&Whitney Rzeszów S. A., Zelmer Pro, Teknia Rzeszów, Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów SP. Z O. O., Heli-One Poland Sp. z o. o. czy Hispano-Suiza Polska Sp. z o. o.

Nasza oferta obejmuje głównie usługi spawalnicze, ślusarskie, obróbkę mechaniczną metali, produkcję oprzyrządowań i urządzeń, obróbkę mechaniczna tytanu, stali żaroodpornej, stali nierdzewnej, grawerowanie metalu, aluminium, cięcie elementów stalowych, wiercenie i gwintowanie, śruby tytanowe, a także śruby nietypowe.

Produkowane przez nas śruby nietypowe są wykonywane z materiałów takich jak tytan, stal żaroodporna 1.4841, 1.4828, stal nierdzewna 1.4310, 1.4301, 1.4571. Dorabiane są na zlecenie klienta ilości jednostkowe. Wymiar śrub nietypowych jest wskazywany przez klienta. Najczęstsze ilości jakie produkujemy to 50-100 sztuk. Znajdują wykorzystanie w maszynach i urządzeniach.

Obróbka mechaniczna metalu MielecZapraszamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami:

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account