Produkcja oprzyrządowań w Conti

Szukasz firmy, która zaoferuje ci profesjonale i wytrzymałe oprzyrządowanie do obróbki cieplnej? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś. Już teraz zapoznaj się z ofertą jaką jest produkcja oprzyrządowań w Conti i skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania.

Produkcja oprzyrządowań w Conti

Produkcją urządzeń oraz oprzyrządowań, które oferujemy naszym Klientom zajmujemy się już od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy dużą wiedzą oraz doświadczenie, które potrzebne jest przy wykonywaniu produktów, które zostaną wykorzystane w przemyśle lotniczym, odlewniczym oraz spożywczym. Zatrudniamy osoby, które mają bardzo duże doświadczenie w swojej pracy, dzięki czemu możemy z powodzeniem realizować nawet najtrudniejsze zlecenia naszych Klientów.

Produkcja oprzyrządowań w Conti

Obecnie zajmujemy się produkcją przyrządów znajdujących zastosowanie w przemyśle spożywczym, lotniczym oraz odlewniczym. Wśród naszych produktów znajdują się:
1. przyrządy do obróbki cieplnej wysokotemperaturowej z materiałów nierdzewnych i żaroodpornych: kasetony, tygle, mufle, podstawki do obróbki cieplnej, tace hartownicze, kosze hartownicze,
2. przyrządy do obróbki chemicznej: cynowania, oksydowania, niklowania, chromowania, miedziowania, andowania,
3. przyrządy do kontroli fluorescencyjnej: kosze do fluorescencji, haki, zawiesia, wieszaki, wózki transportowe,
4. wózki oraz kosze do transportu technologicznego,
5. kosze do śrutownicy,
6. przyrządy do kontrolingu: podstawki pod detale, przyrządy do badania szczelności odlewów,
7. narzędzia odlewnicze: dzwony do modyfikacji, łyżki odlewnicze (4 kg, 9 kg, 15 kg, 25 kg), chochle odlewnicze (z otworami lub bez).

Wszystkich Klientów zainteresowanych ofertą jaką jest produkcja oprzyrządowań w Conti: kosz hartownicze, mufle, kosze do śrutownicy, tace hartownicze, podstawki do obróbki cieplnej, haki, wieszaki czy zawiesia, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy również do zapoznania się:

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account