Obróbka mechaniczna metalu

 

Obróbka mechaniczna metalu

Obróbka mechaniczna jest ogólną nazwą działań, które prowadzą do zmiany wymiarów zewnętrznych elementu lub materiału poddawanego obrabianiu przez oddzielanie fragmentów albo wywieranie nacisku mechanicznego. Bardzo często obróbce mechanicznej towarzyszą również inne rodzaje obróbki np. termiczne (za pomocą wysokiej temperatury).

Oferując naszym Klientom usługi z zakresu obróbki metali, opieramy się na wieloletnim doświadczeniu w tego typu pracy. Nasi pracownicy stanowią stałą, wykwalifikowaną i doświadczoną załogę, dzięki czemu z powodzeniem realizują wszystkie otrzymane zlecenia.

Zajmując się zleceniami z zakresu obróbki metali świadczymy usługi w następującym zakresie:

  • frezowania (dysponujemy frezarkami narzędziowymi maksymalne parametry frezowania to: długość do 700 mm i szerokość do 450 mm),
  • rolowania blach do grubości 3 mm,
  • szlifowania płaszczyzn,
  • toczenia (posiadamy tokarki uniwersalne, których zakres pracy jest następujący: długość do 1500 mm, średnica do 800 mm),
  • wiercenia oraz gwintowania detali

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na Państwa pytania i chętnie przedstawimy naszą dokładną propozycję usług. Działamy na rynku już od 1998 roku, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom szeroką ofertę związaną z obróbką mechaniczną metali, usługami ślusarskimi oraz spawalniczymi.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi ofertami.

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account