Obróbka mechaniczna aluminium

Obróbka mechaniczna aluminium

Jednym z metali z którym pracujemy, jest aluminium. Jest to glin o czystości technicznej, który zawiera różne ilości zanieczyszczeń.
W związku z tym metal ten znajduje zastosowanie między innymi w takich branżach jak: budownictwo, przemysł wojskowy, lotniczy, samochodowy, wyposażenie wnętrz, urządzenia gospodarstwa domowego, elektronika, czy nawet jubilerstwo.

Firma Conti Sp. z o.o. w Rzeszowie już od wielu lat zajmuje się mechaniczną obróbką metali. Nasza oferta obejmuje między innymi takie usługi jak:

  • mechaniczna obróbka tytanu,
  • obróbka stali żaroodpornej,
  • mechaniczna obróbka aluminium,
  • usługi ślusarskie oraz spawalnicze.

Z uwagi na duże doświadczenie i profesjonalizm, możemy zaproponować naszym Klientom precyzyjne usługi związane z mechaniczną obróbką stali. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do współpracy. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Pracujemy z następującymi rodzajami Aluminium, wg norm:

Pa4 – 6082,
Pa6 – 2017, 2017A,
Pa7 – 2024,
Pa11 – 5754,
Pa38 – 6060,
Pa9- 7075.

Oznaczenia Pa4, Pa6, Pa7, Pa11, Pa38, Pa9 są zgodne ze starą normą polską, natomiast 6082, 2017, 2017A, 2024, 5754, 6060, 7075 to normy PL EN 573-3.

Zajmując się mechaniczną obróbką aluminium wykonujemy dla naszych klientów następujące procesy: frezowanie, spawanie, gięcie, toczenie, wiercenie, szlifowanie, skrawanie, cięcie, obróbka powierzchniowa, roztaczanie, wyginanie, rolowanie.

Podsumowując, dysponujemy nowoczesnym i kompleksowym parkiem maszynowym. Niewątpliwie pozwalającym z powodzeniem realizować różne projekty naszych klientów. Za względu na ten fakt możemy zaproponować wykonanie następujących produktów z aluminium: śruby, podkładki, nakrętki, gwinty calowe i metryczne, wkręty, części i detale (wszystkie są wykonywane na podstawie dostarczanych rysunków technicznych i dokumentacji).

Wszystkich Klientów zainteresowanych ofertą, jaką jest obróbka mechaniczna aluminium, zachęcamy do kontaktu i podjęcia współpracy.

obróbka mechaniczna aluminium
obróbka mechaniczna stali żaroodpornej
frezowanie toczenie
cięcie elementów stalowych
usługi ślusarskie
obróbka mechaniczna

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry