Obrabiarka do metalu Hanka

obrabiarka do metalu

Obrabiarka do metalu Hanka

Tokarka sterowana numerycznie TAE 35N “Hanka” to obrabiarka przeznaczona do wysokowydajnej obróbki tokarskiej przedmiotów mocowanych w kłach lub w samum uchwycie.

Prowadnice i śruby toczne w obu osiach tokarki reprezentują najnowsze osiągnięcia światowe – elementy toczne wewnątrz bloków tocznych oraz w nakrętkach śrub tocznych są smarowane smarem stałym, a w blokach tocznych elementy toczone są w koszykach eliminujących ich wzajemne tarcie.

Obrabiarka do metalu Hanka

Zalety takiego rozwiązania polegają na:

  • zwiększonej trwałości prowadnic dzięki podwójnemu uszczelnieniu bloków tocznych,
  • kilkakrotnym zmniejszeniu zmienności oporów ruchu obu suportów, co doskonale poprawia dokładność i powtarzalność pozycjonowania i tym samym dokładność obróbki,
  • zmniejszeniu o prawie 10dB hałasu podczas szybkiego przesuwu suportów,
  • zwiększonej trwałości chłodziwa dzięki eliminacji oleju smarującego prowadnice i śruby toczne, który w tokarkach CNC o tradycyjnych rozwiązaniach przedostaje się do chłodziwa.

Obróbka mechaniczna metalu MielecNowoczesne jest także rozwiązanie konstrukcyjne wrzeciennika tokarki, które zapewnia podwyższoną stabilność geometryczną obrabiarki.

Klientów zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane z usługami i produktami, jakie oferujemy:

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account