Obrabiarka do metalu Hanka

Obrabiarka do metalu Hanka

Obrabiarka do metalu “Hanka” to sterowana numerycznie tokarka TAE 35N
przeznaczona do wysokowydajnej obróbki tokarskiej przedmiotów mocowanych w kłach lub w samum uchwycie.

Prowadnice i śruby toczne w obu osiach tokarki reprezentują najnowsze osiągnięcia światowe. Elementy toczne wewnątrz bloków tocznych oraz w nakrętkach śrub tocznych są smarowane smarem stałym. W blokach tocznych elementy toczone są w koszykach eliminujących ich wzajemne tarcie.

Zalety takiego rozwiązania polegają na:

  • zwiększonej trwałości prowadnic dzięki podwójnemu uszczelnieniu bloków tocznych,
  • kilkakrotnym zmniejszeniu zmienności oporów ruchu obu suportów, co doskonale poprawia dokładność i powtarzalność pozycjonowania i tym samym dokładność obróbki),
  • zmniejszeniu o prawie 10dB hałasu podczas szybkiego przesuwu suportów,
  • zwiększonej trwałości chłodziwa dzięki eliminacji oleju smarującego (prowadnice i śruby toczne, który w tokarkach CNC o tradycyjnych rozwiązaniach przedostaje się do chłodziwa).

Nowoczesne jest także rozwiązanie konstrukcyjne wrzeciennika tokarki, które zapewnia podwyższoną stabilność geometryczną obrabiarki. Dzięki innowacyjnym metodom i technologiom, jesteśmy w stanie wykonać precyzyjne urządzenia i wysokiej jakości oprzyrządowanie (również według indywidualnego projektu klienta). Wychodzimy naprzeciw klientom indywidualnym i większym firmom. Klientów zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu.

obróbka mechaniczna stali żaroodpornej
toczenie i frezowanie
grawerowanie metalu

ZOBACZ CERTYFIKAT JAKOŚCI

przyznany firmie Conti Sp. z o.o.

Zainteresowani ofertą?
Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Przewiń do góry