Obrabiarka Baca

obrabiarka baca

Precyzja obróbki – obrabiarka Baca

Centrum obróbkowe pionowe R1000 to obrabiarka sterowana numerycznie. Wyposażona jest w układ sterowania ciągłego. Może być z powodzeniem zastosowana do prac w warunkach produkcji seryjnej, jak i jednostkowej.

Obrabiarka Baca

Precyzyjny proces obróbki na centrum obróbkowym R1000 zapewniony jest dzięki zastosowaniu w układzie wrzeciona łożysk o wysokiej klasie dokładności, bezluzowych przekładni śrubowo-tocznych dla przesuwów w osiach X, Y i Z ułożyskowanych na łożyskach o wysokiej sztywności osiowej. Obroty wrzeciona oraz wielkość posuwów roboczych posiada regulację bezstopniową i są programowalne.

Konstrukcja obrabiarki do metalu Baca jest oparta o sztywny stojak przymocowany do łoża maszyny. W górnej części stojaka na specjalnych prowadnicach toczonych osi „Z” osadzony jest wrzeciennik. Dzięki temu napęd wrzeciona przenoszony jest z silnika głównego poprzez pasek zębaty. Duża powierzchnia stołu roboczego zapewnia niezbędne miejsce na montaż przyrządów specjalnych lub stołu obrotowego stanowiącego czwartą oś maszyny.

Wszystkich zainteresowanych ofertą związaną z obróbką metali zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account