Obrabiarka Baca

Obrabiarka BacaPrecyzja obróbki – obrabiarka Baca

Centrum obróbkowe pionowe R1000 to obrabiarka sterowana numerycznie. Wyposażona jest w układ sterowania ciągłego. Może być z powodzeniem zastosowana do prac w warunkach produkcji seryjnej, jak i jednostkowej.

Precyzyjny proces obróbki na centrum obróbkowym R1000 zapewniony jest dzięki zastosowaniu w układzie wrzeciona łożysk o wysokiej klasie dokładności, bezluzowych przekładni śrubowo-tocznych dla przesuwów w osiach X, Y i Z ułożyskowanych na łożyskach o wysokiej sztywności osiowej. Obroty wrzeciona oraz wielkość posuwów roboczych posiada regulację bezstopniową i są programowalne.

Konstrukcja obrabiarki do metalu Baca jest oparta o sztywny stojak przymocowany do łoża maszyny. W górnej części stojaka na specjalnych prowadnicach toczonych osi „Z” osadzony jest wrzeciennik. Dzięki temu napęd wrzeciona przenoszony jest z silnika głównego poprzez pasek zębaty. Duża powierzchnia stołu roboczego zapewnia niezbędne miejsce na montaż przyrządów specjalnych lub stołu obrotowego stanowiącego czwartą oś maszyny.

Obróbka mechaniczna metalu Mielec

Wszystkich zainteresowanych ofertą związaną z obróbką metali zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account