Kosz do hartowania

produkcja urządzeń

Kosz do hartowania – produkcja oprzyrządowań

Nasza firma już od 1998 roku zajmuje się produkcją oprzyrządowań do obróbki termicznej. Świadczymy również profesjonalne usługi ślusarskie oraz spawalnicze. Oferta jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów obejmuje także wykonywanie konstrukcji z różnych materiałów, w tym również z materiałów żaroodpornych, kwasoodpornych oraz materiałów specjalistycznych takich jak: Mo i Ti.

Kosz do hartowaniaDuże doświadczenie w produkcji oprzyrządowań pozwoliło nam nawiązać współpracę z czołowymi zakładami mającymi swoje siedziby zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej (Hispano-Suiza Polska Sp. z o. o., BorgWarner Poland Sp. z o. o., WSK „PZL-Rzeszów” S.A., Zakład Metalurgiczny „WSK Rzeszów” Sp. z o. o., McBraida Polska Sp. z o. o., MTU Aero Engines Polska Sp. z o. o., Techspace Aero Belgia).

Oferowane przez nas kosze do hartowania wykonywane są w następujących gabarytach: od 100 mm x 100 mm do 2000 mm x 2000 mm. Każdy projekt jest realizowany zgodnie z życzeniami Klienta, dzięki czemu kosz hartowniczy może zostać dopasowany do wymiarów pieca.

Kosze hartownicze produkowane są z następujących materiałów:

  • stal żaroodporna nr 1.4841, 1.4828,
  • stal wysokoniklowa np. Inconell600,
  • oraz inne na życzenia Klienta.

Produkowane przez nas kosze hartownicze (pojemniki technologiczne) są wykorzystywane w piecach próżniowych oraz piecach do azotowania. Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest kosz do hartowania zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z pewnością odpowiedzą na Państwa pytania.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami i usługami:

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account