Grawerowanie metalu

usługi ślusarskie

Grawerowanie metalu – obróbka skrawaniem

grawerowanie metalu i tworzywaGrawerowanie jest jedną z najdawniejszych metod zdobienia wyrobów metalowych, plastikowych czy szklanych. Nanoszenie grawerów odbywa się przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi na powierzchniach metalowych. Służą do tego różnego rodzaju rylce oraz ostrza ze stali osadzone w uchwytach z drewna.

Rozwój technologiczny pozwolił na zastosowanie przy grawerowaniu metalu specjalnych maszyn grawerskich. Dzięki  temu obecnie można grawerować także za pomocą takich metod jak: rytowanie laserem oraz trawienie substancjami chemicznymi.

W Conti Sp. z o.o. oferujemy Państwu szeroki wachlarz wykorzystania grawerowania laserowego. Najczęściej wykorzystujemy wiązki laserowe przy grawerowaniu metalu i tworzywa. Wykorzystywana przez nas technologia laserowa to możliwość trwałego i eleganckiego znakowania metali. Oferujemy naszym Klientom nie tylko grawerowanie metali (tytan, stal żaroodporna, aluminium), ale także tworzyw sztucznych takich jak teflon. Grawerowanie metalu i tworzyw sztucznych może być wykorzystywane zarówno do realizacji projektów klientów indywidualnych jak i firm. Grawerowanie detali sprawdza się w różnych dziedzinach produkcyjnych, a jego szerokie zastosowanie pozwala nam na realizację każdego przedstawionego nam projektu.

Obecnie przy grawerowaniu metalu korzystamy z maszyny Economic 3030. Jej powierzchnia robocza wynosi 300 x 300 x 80 mm, sterowanie jest oparte na NC Studia i wykorzystuje oprogramowanie CAD/CAM.

Wszystkich Klientów zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Obróbka mechaniczna metalu MielecSprawdź nasze inne oferty:

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account