Dzwonki odlewnicze

śruby tytanowe

Dzwonki odlewnicze

Produkcją oprzyrządowań i urządzeń odlewniczych zajmujemy się już od ponad dwudziestu lat. Dzięki temu zdążyliśmy zdobyć bardzo duże doświadczenie, które obecnie możemy wykorzystywać realizując Państwa projekty. Zajmujemy się także usługami ślusarskimi oraz spawalniczymi. Zatrudnienie przez nas pracownicy to osoby z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy naszym Klientom zaproponować wykonanie usług na najwyższym poziomie.

Produkcja oprzyrządowań

Nasze usługi świadczymy zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom. Z usług Conti Sp. z o. o. skorzystały już takie firmy i instytucje jak: Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL Rzeszów” , Politechnika Śląska, Politechnika Rzeszowska, Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o. o., Hispano-Suiza Polska Sp. z o. o., Norbert Polska Sp. z o. o. czy Zelmer Pro.

Oferujemy dzwonki odlewnicze, które należą do grupy armatury przemysłowej oraz osprzętu niezbędnego w przemyśle odlewniczym. Oprócz tego zajmujemy się produkcją czerpaków odlewniczych, łyżek odlewniczych czy chochli odlewniczych.

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką są dzwonki odlewnicze, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

dzwonki odlewniczePełna oferta naszej firmy obejmuje między innymi takie produkty i usługi jak:

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account