Czerpak odlewniczy

oprzyrządowanie do obróbki termicznej

Czerpak odlewniczy

Nasza firma już od ponad dwudziestu lat zajmuje się obróbką mechaniczną metali, produkcją urządzeń i oprzyrządowań, a także usługami ślusarskimi i spawalniczymi. Zatrudniamy osoby z bardzo dużym doświadczeniem w branży, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom wykonanie usług i realizację projektów na najwyższym poziomie. Obecnie nasza oferta obejmuje między innymi czerpak odlewniczy, kosz hartowniczy, oprzyrządowanie do obróbki termicznej czy łyżkę odlewniczą.

Produkcja oprzyrządowań

Z naszych usług skorzystały już takie firmy i instytucje jak: Politechnika Śląska, Politechnika Rzeszowska, Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o. o., Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL Rzeszów” S.A. oraz wiele innych przedsiębiorstw.

Oferowany przez nas czerpak odlewniczy, łyżka odlewnicza i chochla odlewnicza należą do grupy armatury przemysłowej, narzędzi przemysłowych, osprzętu niezbędnego w przemyśle odlewniczym. Oferujemy wykonanie tych narzędzi z materiału jak najbardziej optymalnego dla naszych klientów tj. stali S355JRG, 1.4841, 1.4301, a także z Tytanu – Tytan grade2.

Łyżki i czerpak odlewniczy mają zastosowanie przy piecach odlewniczych, przy zalewaniu form, czy pobieraniu próbek z danego wytopu z pieca. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Obróbka mechaniczna metalu MielecZachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i pozostałymi usługami:

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account