Czerpak do pobierania próbek

czerpak do pobierania próbek

Czerpak do pobierania próbek

Firma Conti Sp z o. o. istnieje na polskim rynku już od ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie, które pomaga nam w realizowaniu nawet najbardziej wymagających projektów. Obecnie możemy zaoferować naszym Klientom usługi związane z obróbką mechaniczną metali, produkcją urządzeń i oprzyrządowań, a także usługami ślusarskimi i spawalniczymi. Oferujemy także takie produkty jak: czerpak do pobierania próbek, łyżka odlewnicza, dzwonki odlewnicze.

czerpak do pobierania próbek

Produkt jakim jest czerpak do pobierania próbek zaliczany jest do grupy armatury przemysłowej, narzędzi przemysłowych, osprzętu który jest niezbędny w przemyśle odlewniczym. Wykonywane przez nas urządzenia i oprzyrządowania są produkowane z materiału jak najbardziej optymalnego dla naszych klientów tj. stali S355JRG, 1.4841, 1.4301, a także z Tytanu – Tytan grade2.

Z naszych usług korzystają takie firmy i instytucje jak: Politechnika Rzeszowska, Politechnika Śląska, Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o. o., Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego „PZL Rzeszów” S.A., a także wiele firm z Rzeszowa i okolicznych miejscowości.

Czerpak do pobierania próbek znajduje zastosowanie w czasie pracy przy piecach odlewniczych, w czasie zalewania form czy też podczas pobierania próbek z danego wytopu z pieca.

Wszystkich zainteresowanych ofertą naszej firmy zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami i produktami: łyżka odlewnicza, kosz do hartowania, śruby nietypowe, śruby tytanowe.

OSTATNIE REALIZACJE:

Log In

Create an account